Kim jesteśmy i dlaczego warto z nami porozmawiać?

Kilka słów o założycielach Aiscon

Paweł Sakowicz

Ma blisko 20-letnie doświadczenie w przemyśle produkcyjnym w przedsiębiorstwach liderów swoich branż, w tym 10 lat na stanowiskach menedżerskich. Ukończył Wydział Inżynierii Politechniki Warszawskiej na dwóch kierunkach, a następnie studia MBA. Pracował jako inżynier procesu i jakości, kierownik zespołów inżynieryjnych i projektowych oraz dyrektor zakładów. W swojej karierze wprowadzał działania doskonalące w środowisku produkcyjnym oraz w obszarze zarządzania projektami, kierował wielomilionowymi inwestycjami, wdrażał rozwiązania Industry 4.0 oraz organizował od podstaw zakłady produkcyjne zatrudniające kilkuset pracowników. Dostosowywał systemy zarządzania przedsiębiorstw do wymagań najsurowszych międzynarodowych standardów oraz klientów takich jak Toyota, VW, czy Daimler. Dzielenie się wiedzą daje mu ogromną satysfakcję.

Norbert Mielczarczyk

Ponad 13 letnie doświadczenie w pracy w każdym z ogniw łańcucha dostaw. Swoją karierę w świecie TSL rozpoczął od wspierania klientów w ich codziennych problemach w jednej z wiodących sieci kurierskich. W kolejnej pomagał klientom dokonywać odpraw celnych na cargo WAW. Prowadził magazyn specjalistycznych części zamiennych z branży medycznej. Pracował w branży Automotive kolejno jako specjalista ds. logistyki, kierownik logistyki oraz planowania. Współpracował z klientami takimi jak VOLVO oraz Daimler z sukcesem realizując stawiane przez nich wymagania. Obecnie szef logistyki i spedycji trzech zakładów produkcyjnych z branży opakowań z tektury falistej. Pomoże Ci spojrzeć na świat oczami logistyka.

Co nami kieruje? Z jakich powodów chcemy dzielić się naszą wiedzą?

Szybciej, więcej i lepiej.

Mamy doskonałą świadomość przewagi i siły korporacji nad małymi przedsiębiorstwami. Moc kapitału zagranicznego, wiedza i wielopoziomowe szkolenia pracowników dużych firm pogłębiają przepaść. 
Wychodzimy na przeciw chcąc wesprzeć rodzime działalności. Przyświeca nam idea budowy i rozwoju polskich firm, które są filarem gospodarki. Im bogatsza Wasza wiedza tym bogatsze nasze otoczenie. 

"Ludzie są wynagradzani głównie nie za to, co wiedzą, lecz przede wszystkim za użytek, jaki czynią z tego, co wiedzą."

Napoleon Hill. Myśl i bogać się

Skontaktuj się z nami! Zależy nam aby Ci pomóc. info@aiscon.pl